//Google Analytics Projektowanie ogrodów Szczecin - Profesjonalny projekt ogrodu - Garden Service

projektowanie ogrodow SzczecinDla wymagających klientów tworzymy unikalne projekty dzięki którym otoczenie zmieni się nie do poznania. Ogród wykonany według takiego projektu tworzy harmonię i niesamowite zjawisko wizualne a czas w nim spędzony pozwala odpocząć, zrelaksować się a nawet poprawić humor.

W ramach projektu wykonujemy: 

  • inwentaryzacje istniejących drzew i krzewów na danym terenie,
  • wykonanie projektu terenu z uwzględnieniem gatunków zasadzonych roślin,
  • przedstawienie kolorystyki ogrodu (kwiatów, liści),
  • wybór materiałów zastosowanych do wykończeń,
  • opis dobranych gatunków roślin,
  • wizualizacje projektu w odniesieniu do istniejącego budynku i otoczenia,
  • zestawienie kosztorysowe wykorzystanych roślin, materiałów.


Osobą wykonującą projekty jest: Mgr inż. architekt krajobrazu Joanna Sadowska


Projektowanie ogrodów Szczecin

Odpowiednie otoczenie domu jest bardzo ważne, dlatego warto zadbać, by spędzanie czasu we własnym ogrodzie było prawdziwą przyjemnością. Z pomocą przychodzi wówczas projektowanie ogrodów. Szczecin i okolice to tereny, na których świadczymy nasze usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, konsultując projekt ogrodu z Klientem. Staramy się poznać nie tylko wymagania formalne oraz możliwości działki, ale także plany i marzenia mieszkańców domu. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który będzie uwzględniał potrzeby domowników.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że bez problemu można połączyć ze sobą piękno i funkcjonalność, dlatego staramy się, by każdy z naszych ogrodów spełniał takie warunki. Pracę zaczynamy od poznania możliwości działki oraz przeprowadzenia inwentaryzacji. Dzięki takim informacjom możemy stworzyć projekt z uwzględnieniem już istniejących roślin, zamiast wycinać je niepotrzebnie. Przedstawiamy nie tylko wizję artystyczną ogrodu, ale także niezbędne informacje: opis roślin i metod pielęgnacji, zestawienie kosztów, spis używanych do wykonania materiałów. Z tak dokładnie wykonanym projektem wystarczy już tylko przystąpić do realizacji i cieszyć się pięknym oraz zadbanym ogrodem. Dobrze jest zatem oddać się w ręce profesjonalistów, zaś nasza firma gwarantuje, że nie zawiedzie Państwa zaufania; dokładamy wszelkich starań, by projekt spełnił wszystkie oczekiwania Klienta, dlatego konsultujemy go na etapie powstawania oraz przed wprowadzeniem ostatecznych poprawek.

Profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem ogrodów.