//Google Analytics Trawnik z rolki Szczecin, trawa z roki - Garden Service

trawnik z rolkiTrawnik pełni w ogrodzie rolę reprezentacyjną, staje się wizytówką naszego ogrodu. Jeśli chcesz mieć zdrowy, zielony i gęsty trawnik?

Nic prostszego! Wykonamy trawnik Twoich marzeń, zakładając murawę z rolki. Szybki efekt wizualny jaki uzyskuje się po wykończeniu jest bardzo satysfakcjonujący. Gwarantujemy, że trawnik z rolki spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Można go zakładać w dowolnym momencie sezonu, gdy tylko temperatura nie spada poniżej zera. 

 

Prowadzimy sprzedaż trawy z rolki:

- cena z transportem już od 11 zł/m2
- cena z transportem i ułożeniem już od 13 zł/m2
 

 

 

 

Trawa przed zmianą Trawa z rolki Szczecin, sprawdź korzystną ofertę.         

Trawa z rolki Szczecin

W wolnej chwili rzuć okiem na swój trawnik - czy spełnia wszystkie Twoje wymagania? Jest bujny, gęsty, zielony? A może ostatnie dni upałów dały mu się we znaki i trawa gdzieniegdzie przyschła? Niestety, większość osób skarży się na problemy z utrzymaniem pięknego otoczenia domu. Trawa zamiast rosnąć "jak pod linijkę" żyje swoim własnym życiem, coraz więcej chwastów opanowuje powierzchnię trawnika, a piękna i soczysta zieleń jest zastępowana przez wszystkie kolory tęczy i rozmaite kwitnące rośliny, nie zawsze w tym miejscu pożądane. W tym wypadku pomocą może być trawa z rolki. Brzmi ekstrawagancko? Wcale nie - coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Jest ono wyjątkowo wygodne i niekłopotliwe, a efekt po rozłożeniu jest naprawdę spektakularny.

Nasza firma oferuje przygotowanie podłoża oraz ułożenie trawy, dzięki czemu w przeciągu jednego dnia zyskujesz wspaniały trawnik z rolki. Szczecin i okoliczne miejscowości to tereny, na których oferujemy dojazd do Klientów. Używana przez nas trawa jest wysokiej jakości i bez problemu przyjmuje się do podłoża. Jest jednolita i gęsta, a jej piękny, nasycony kolor odmieni Twoje otoczenie. Zamiast po raz kolejny przekopywać cały ogródek i siać nowe nasiona bez gwarancji efektu lepiej postaw na usługi naszej firmy. Gwarantujemy, że efekt i wygoda tego rozwiązania sprawią, że natychmiast docenisz, jak wspaniałym wyborem była nasza trawa z rolki. Dodatkowym atutem jest fakt, że możesz zdecydować się na nią w każdym momencie, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Profesjonalna firma oferująca trawę z rolki.