//Google Analytics Systemy nawadniania - Garden Service

Firma Garden Service pomoże w zagospodarowaniu Twojego przydomowego ogródka. Zakładanie ogrodu od podstaw to proces wieloetapowy. Zaczynając od projektu poprzez kształtowanie terenu, nasadzenia i zakładanie trawnika. Każdy etap tworzenie ogrodu wymaga odpowiedniej wiedzy, aby móc cieszyć się zadowalającym efektem końcowym.


W dzisiejszych czasach długie i upalne lata to nic zaskakującego. Nie każdy z nas dysponuje czasem, aby podlewać swój ogród efektywnie i o odpowiedniej porze. Najlepszą porą jest noc, a także poranek, aby nawadnianie ogrodu było korzystne. Z wykorzystaniem automatycznego systemu nawadniania w swoim ogrodzie zaoszczędzą państwo czas, a także pieniądze, oraz dzięki temu redukujemy zużycie wody nawet do 50%.

1
2
3


Trudno jest sobie wyobrazić nowoczesny ogród, park czy tym bardziej stadion piłkarski, bez zastosowania systemów nawadniających.


Brak wody negatywnie wpływa na wzrost roślin, wygląd trawnika. W najgorszym wypadku, może doprowadzić do całkowitego wyschnięcia. Stosując w pełni zautomatyzowane systemy nawadniające, brak wody w otaczającej nas zieleni nie będzie już zmartwieniem.

Nawadnianie ogrodu – odpowiedni system dla Twojego ogrodu

Kochasz swój ogród - to pewne. Martwisz się czy w upalne dni Twoje rośliny przetrzymają nadmiar słońca? A może nie masz czasu na ręczne podlewanie? Automatyczne nawadnianie ogrodu to idealny sposób, by nawet w najgorętsze dni wszystkie Twoje rośliny wyglądały świeżo i rześko jak podczas deszczu, choć na niebie ani jednej chmurki. Każdy kto poważnie myśli o pielęgnacji swojej zieleni powinien zainteresować się tym ważnym tematem.

 

zraszacz

Prace ziemne - Wydzielenie obszaru w którym prace te zostaną wykonane, ewentualne zabezpieczenie innych rur wodnych oraz ważnych korzeni drzew występujących w tym miejscu.

Układanie orurowania- Odpowiednie ułożenie rur w ziemi wymaga specjalistów. Zapewnia to precyzyjne oraz bezpieczne doprowadzenie nawodnienia.

Montaż sterownika nawadniania ogrodowego - System nawadniania nie będzie działał poprawnie bez odpowiedniego sterownika. Urządzenia te programujemy wedle życzeń każdego klienta.

Montaż sekcji systemu nawadniającego - Montaż linii kropelkujących, następnie taśm kropelkujących oraz głowic zraszaczy ogrodowych.

Oczyszczenie i regulacja systemu - Przed uruchomieniem automatycznego systemu nawadniania należy go oczyścić i wyregulować. Oczyszczenie polega na puszczeniu wody przez cały układ rur.


Nawadnianie - Szczecin

Podlewanie trawnika bywa męczące nie tylko w przypadku wielkich powierzchni. Nawet mały przydomowy trawnik wymaga bowiem regularnej pielęgnacji. Trawa jest wyjątkowo wrażliwa na przedłużające się upały i dość szybko zmienia kolor oraz zmienia się w nieestetyczną, wysuszoną przestrzeń. Dlatego tak ważne jest odpowiednie nawadnianie - Szczecin, Warszawa czy Lublin potrzebują go jednakowo. Jeśli nie uśmiecha Ci się regularne podlewanie trawnika za pomocą węża z wodą, warto postawić na nowoczesne technologie. Nasza firma doskonale wie, w jaki sposób zadbać o nawadnianie trawników zarówno prywatnych, jak i tych należących do innych firm. Dzięki naszym specjalnym systemom Twój trawnik odetchnie z ulgą nawet podczas największych upałów. W ten sposób nie musisz już oddawać się kolejnym obowiązkom i możesz przeznaczyć ten czas na przyjemności.

Automatyzacja całego procesu sprawia, że nawet podczas Twojej nieobecności trawnik będzie podlany. Przeraża Cię koszt wody? Niesłusznie! Wbrew pozorom o wiele mniej wody zużyjesz podczas regularnego i dopasowanego do potrzeb roślin nawadniania niż w czasie okazjonalnego podlewania ich wodą z węża, w dodatku "na zapas". Jeśli chcesz zatem zadbać o wygląd swojego trawnika, jego kondycję i jednocześnie zaoszczędzić czas i pieniądze, postaw na usługi naszej firmy!

Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie rozmieszczenie zraszaczy i cały system nawadniania, dzięki czemu zyskasz dopasowaną do własnych potrzeb pomoc w pielęgnacji trawnika w naprawdę korzystnej cenie.

Profesjonalna firma zajmująca się nawadnianiem.