Opinie naszych
Zadowolonych klientów

Polecam firme Garden Service. W roli wykonawcy usług ogrodniczych firma spisała się świetnie. Z pelną satysfakcją polecam firmę innym włascicielom ogordów.

Dawid

Usługi świadczone przez firmę Garden Service są na poziomie co najmniej Europejskim.
Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak fachowym wykonaniem i doborem krzewów do mojego ogrodu.
Mogę przyznać że znają się na fachu i szczerze polecam wszystkim tym którzy mają do zagospodarowania ogród.
Firma świadczyła również usługi z zakresu przycinki drzew z również bardzo wysoki poziom i
profesjonalizm idący również w parze z parkiem maszynowym jakim dysponują ztąd właśnie złapałem do nich kontakt. Naprawdę polecam wszystkim

Piotr

Polecam, szybko i fachowo,dawno nie współpracowałam z tak miłymi ludźmi

Patrycja Szczecin

Firma Garden Service to niezwykle profesjonalna, rzetelna i solidna Firma, świadcząca szeroki zakres usług ogrodniczych. Wykonała w moim ogrodzie prace na najwyższym poziomie, zainstalowała nawodnienie terenu, przygotowała z najwyższą dbałością teren pod trawnik, następnie został on założony i obecnie cieszy nas jego wygląd i estetyka wykonania. Dodatkowo zostały wykonane przepiękne rabaty i nasadzenia. Wszystko to działo się w miłej atmosferze, z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Nasza współpraca oczywiście jeszcze się nie zakończyła, korzystamy z corocznego serwisu. Wszystkim zainteresowanym klientom gorąco polecam Firmę.

Jacek

Rewelacyjna robota. Zdecydowanie polecam Garden Service. Szybko, dokładnie zachowując ogród w idealnym stanie rozłożyli nawodnienie. System idealnie spasowany z warunkami jakie wymagał nasz ogród, Wszystko dokładnie wyjaśnione przed i po, na koniec każdego etapu dokumentacja fotograficzna. Fantastyczni fachowcy i fantastyczny kontakt.

Piotr B

Godni polecenia, świetni fachowcy, którzy pomogli naszej murawie mimo natłoku obowiązków.

Albert

Profesjonalne podejście, solidne wykonanie, polecam.

Justyna Korczyńska

W ostatnim czasie korzystałem z usług firmy Garden Service i z całą pewnością mogę polecić tą firmę wszystkim, którzy chcą mieć piękny ogród wokół swojego domu! Wszystkie prace zlecone firmie Garden Service zostały wykonane zgodnie z warunkami umowy i należytą starannością. Pracownicy Garden Service wykazują się dużą wiedzą, doświadczeniem oraz pełnym zaangażowaniem przy realizacji powierzonych im prac. Z uwagi na doświadczenie we współpracy z Garden Service, wysoką kulturę techniczną i jakość oferowanych usług rekomenduję firmę Garden Service jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego i integratora kompletnych rozwiązań w zakresie wykonywania ogrodów i systemów nawadniania.

Mateusz

Gorąco polecam, ogromna wiedza i doświadczenie w zakresie usług ogrodniczych.
Rzetelne podejście oraz bardzo szybka realizacja projektu!

Tomasz Glegoła

Fachowcy jakich mało. Indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam

Krzysztof Gluszko

Profesjonalne usługi ogrodnicze. Polecam

Igguanaa X

Polecam. Firma godna polecenia, rzetelna i profesjonalna

Nina i Sebastian Maruszak