Jesień i zima to okres, który możemy wykorzystać na zaprojektowanie zmian w naszym ogrodzie. Lato, czyli czas, kiedy spędzamy w nim najwięcej czasu, możemy traktować jak sprawdzian – co działa, co nam się podoba, a co wymaga modyfikacji.

Ogrodu nie projektuje się raz na zawsze: poza najbardziej zasadniczymi kwestiami, są takie, których zmiana nie wiąże się z przebudową, a jedynie z korektą nasadzeń czy dołożeniem oświetlenia. Czasem, dopiero podczas eksploatacji, widzimy, że potrzebujemy więcej światła w konkretnych strefach. Bywa, że chcemy dołożyć kilka nasadzeń w jednym miejscu, a w drugim je zredukować. Okazać się może, że potrzebna będzie jeszcze jedna ścieżka z kostki brukowej, powiększenie tarasu, lub dostawienie domku na narzędzia, czy altany.

Aby nie zepsuć opracowanej pierwotnie koncepcji ogrodu, warto przebudowę czy modyfikację zlecić firmie projektującej ogrody. Nawet drobna korekta powinna być przemyślana, tak by znowu nie wymagała poprawy. W toku rozmów z projektantem, może się okazać, że możemy zmienić coś jeszcze, przewidując rozwój naszej przydomowej przestrzeni zielonej.

Garden Service zajmuje się nie tylko projektowaniem, ale także wykonaniem wszystkich prac w ogrodzie. Przebudowa, korekta czy nawet niewielkie odświeżenie, wymaga przyjrzenia się wszystkiemu z bliska, zwymiarowania i omówienia szczegółów. Nasze projekty: zarówno zakładające ogród, jak i te, które są jego metamorfozą, szyjemy na miarę, zgodnie z potrzebami klienta, wyczuciem estetyki i warunkami naturalnymi.