Czego na co dzień brakuje nam najbardziej? – Czasu. 

Jedną z rzeczy, które pozwalają go zaoszczędzić są roboty. Na przykład iRobot Roomba, dzięki któremu nie musimy go tracić na odkurzanie. Jest jeszcze jeden obowiązek domowy, a właściwie ogrodowy, w którym mogą nas wyręczyć roboty: to koszenie trawy. 

Roboty koszące stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej spotkać je można na trawnikach, uwijające się dzielnie, równiutko przycinające trawę i dbające o przydomową murawę. Piękny trawnik wymaga regularnego koszenia. Dzięki harmonogramowi, nasz mały pomocnik, weźmie na siebie utrzymanie trawnika w najlepszej kondycji. Dzięki niemu nie trzeba zlecać tej pracy dzieciom, ogrodnikowi ani mobilizować siebie, by zdążyć z wykoszeniem przed sobotnim grillem 😉 Koniec z plątaniem się kabla kosiarki czy hałasem maszyny spalinowej. Po tygodniu pracy możesz położyć się w hamaku i przyglądać cichej pracy robota Rombomow.

Jakie jeszcze zalety ma robot koszący?

Jego obsługa jest bardzo wygodna, możesz sterować jego ustawieniami dzięki aplikacji w telefonie. Robot ma czujnik deszczu, omija infrastrukturę ogrodową, charakteryzuje się niskim zużyciem energii i nie generuje dużego hałasu. 

Wybierając robota koszącego Robomow, masz na miejscu centrum serwisowe, a specjaliści Garden Service zainstalują go, zaprogramują i pomogą w nauce sterowania przez aplikację. Doradcy Garden Service są też do dyspozycji telefonicznej, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące eksploatacji Robomow.

Podaruj sobie więcej wolnego czasu – postaw na robota koszącego Robomow od Garden Service.